آغاز فعالیت فروشگاه اینترنتی صد-چهارصد (100400)فروشگاه اینترنتی صد-چهارصد (100400) در سال 1396، به مدد سرمایه‌گذارانی باتجربه از همین مرز و بوم تاسیس شد تا در جهت رفاه حال خریداران، خدمتی مفید ارائه کند. این مجموعه تشکیل شده از جوانان مستعد و باهوشی است که می‌کوشند، روند خرید کالا را برای مشتریان سراسر کشور عزیزمان راحت‌تر کنند.

همانطور که از شعار مجموعه پیداست، تنها هدف فروشگاه اینترنتی صد-چهارصد (100400)، ایجاد تجربه‌ی “یک خرید به یادماندنی” برای مشتریان عزیز است. از اولین سال تاسیس تا به امروز، تمام اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه در راستای جلب رضایت کاربران و خریداران بوده است.

صد-چهارصد (100400) تضمین اصالت و شرایط بازگشت 7 روزه کالا را در دسته‌های مختلف مثل: کالای دیجیتال، مد و پوشاک، لوازم خانه و آشپزخانه و… برای مشتریان ایجاد کرده تا بتواند به یک مرجع قابل اعتماد برای خرید اینترنتی تبدیل شود. این مجموعه سعی می‌کند هر روز عملکردی بهتر از روز قبل داشته باشد تا خریدار بتواند در کمال آرامش و اطمینان، انتخابی آگاهانه و در نهایت خریدی منصفانه انجام دهد.

صد-چهارصد (100400) اطلاعات مربوط به ویژگی محصولات را صادقانه و بی‌طرفانه در اختیار مشتریان می‌گذارد و ارائه بهترین و رقابتی‌ترین قیمت را از وظایف اصلی و مهم خود می‌داند. صد-چهارصد (100400) بستری است تا همه افراد در سراسر ایران بتوانند برای خرید هر محصول یا کالا با یک جستجوی ساده به انتخاب خوب با بهترین قیمت نزدیک شوند.

صد-چهارصد (100400) تعهد می‌دهد که در تمام اقدامات خود، مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده را در اولویت قرار دهد و از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاهی نکند.

در انتها باید بگوییم که “یک خرید به یادماندنی” از “فروشگاه اینترنتی صد-چهارصد (100400)” نهایت آرزوی مدیران و کارمندانی است که هر روز برای رفاه حال شما خریداران گرامی در حال تلاش و کوشش هستند.