۱۲ بانک از قابلیت «تسویه در لحظه» اسنپ پشتیبانی می‌کنند

۱۲ بانک از قابلیت «تسویه در لحظه» اسنپ پشتیبانی می‌کنند

اوایل فروردین‌ماه سال جاری، اسنپ در پاسخ به دغدغه رانندگان ناوگان خود درباره واریز دیرهنگام کرایه به حسابشان، قابلیت تسویه‌حساب در لحظه را فعال کرد. در آن زمان تنها هفت بانک از این قابلیت پشتیبانی می‌کردند. حالا اسنپ تعداد بانک‌هایی که از امکان تسویه حساب در لحظه‌ پشتیبانی می‌کنند، به ۱۲ بانک افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، با فعال کردن امکان «تسویه در لحظه» درآمد کاربران راننده اسنپ در کمتر از چند دقیقه به حسابشان واریز می‌شود. در حال حاضر بانک‌های ملی، ملت، صادرات، پاسارگاد، سپه، تجارت، شهر، پارسیان، کشاورزی، انصار، آینده و سامان از قابلیت تسویه در لحظه‌ی اسنپ پشتیبانی می‌کنند.

به‌ گفته‌ی فرید شهابی، مدیر تجاری اسنپ، این ۱۲ بانک حدود ۸۵ درصد از کاربران راننده‌ی اسنپ را پوشش می‌دهند. شهابی افزود:

در حال حاضر به‌طور میانگین در یک هفته ۴۵ درصد از تسویه‌‌ حساب اسنپ با کاربران راننده به‌صورت در لحظه انجام می‌شود.

اکنون دو گزینه‌ی «تسویه در لحظه» و «تسویه روزانه» برای کاربران راننده اسنپ فعال است. اگر راننده گزینه تسویه روزانه را انتخاب کند، حساب او به‌طور روزانه تسویه می‌شود؛ اما در صورت انتخاب تسویه در لحظه، تا پنج بار در روز و تا سقف ۷۵۰ هزار تومان می‌تواند درخواست تسویه حساب بدهد و در کمتر از چند دقیقه، مبلغ کارکردش به حساب بانکی‌اش واریز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی تسویه حساب در لحظه‌ی اسنپ می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

چرا برخی از رانندگان پرداخت نقدی را به آنلاین ترجیح می‌دهند

شهابی در مورد اینکه چرا هنوز درخواست پول نقد یا کارت به کارت مطرح می‌شود، می‌گوید:

یکی از مواردی که کاربران راننده به آن اشاره می‌کنند معطل شدن آن‌ها هنگام رسیدن به مقصد است؛ زیرا مسافر بعد از رسیدن به مقصد اقدام به شارژ اعتبار خود می‌کند. این معطلی برای کاربر راننده‌ای که می‌خواهد سفر بعدی خود را شروع کند به‌صرفه نیست و در نتیجه پرداخت نقدی را ترجیح می‌دهد. علاوه بر اینکه اسنپ به کاربران راننده‌ی خود توصیه می‌کند با توجه به دسترسی گسترده به قابلیت تسویه در لحظه از درخواست پول نقد خودداری کنند، لازم است مسافران نیز همکاری لازم را هنگام پرداخت آنلاین داشته باشند تا از مواردی مانند معطلی کاربران راننده جلوگیری شود. پرداخت کارت به کارت نیز خلاف قوانین اسنپ است؛ زیرا اگر مشکلی در این فرایند به وجود آید، این شرکت امکان پیگیری موضوع را نخواهد داشت. برای مثال اگر هنگام واریز مبلغ به جای ۴ صفر به اشتباه ۵ صفر وارد کنید، امکان اثبات و بازگرداندن مبلغ با چالش‌هایی همراه می‌شود. 

اگر قصد دارید فعالیت خود را به‌عنوان کاربر راننده در ناوگان اسنپ شروع کنید، می‌توانید همین حالا بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری از طریق این صفحه ثبت‌ نام کنید.