پلتفرم هوشمند جستجوی مربی ورزشی در ایران راه‌اندازی شد

پلتفرم هوشمند جستجوی مربی ورزشی در ایران راه‌اندازی شد

وب‌سایت وی‌وی مربیان و علاقه‌مندان به ورزش را به یکدیگر متصل می‌کند. پلتفرم وی‌وی که اکنون با بیانیه‌ای رسمی فعالیت خود را آغاز کرده، خدمات خود را با شعار «انتخاب هوشمند مربی» از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل به کاربران ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با انتخاب ورزش مورد علاقه، مربیان فعال در آن رشته را مشاهده و بر اساس نیاز، بهترین گزینه را جهت انجام تمرین‌های ورزشی انتخاب کنند.

هر مربی در وی‌وی دارای یک پروفایل است که در آن سوابق ورزشی، مدارک و مهارت‌های وی به نمایش درمی‌آید. در این پروفایل همچنین نظرات شاگردان و امتیازهایی که دیگران به مهارت‌های مربی داده‌اند، قابل مشاهده است. به گفته امیرحسین فرزانه، مؤسس وی‌وی که تجربه تأسیس مجموعه باشگاه‌های ورزشی اکسیژن را دارد:

با توجه به اینکه تاکنون چنین بستری در ایران فعال نبوده، تیم وی‌وی با بررسی دقیق نیاز بازار، اقدام به راه‌اندازی این مجموعه کرده است تا خلأ موجود بین فضای ورزش و تکنولوژی را پوشش دهد.

ورزشکاران می‌توانند در این پلتفرم جدید توانایی‌های ورزشی خود را ابراز و به اطلاعات دقیق و کافی مربیان دسترسی پیدا کنند. کافی است کاربر مربی را بر اساس موقعیت جغرافیایی جست‌وجو و با استفاده از قابلیت نقشه، مربی‌های فعال در اطراف خود را پیدا کند. پس از انتخاب مربی، برقراری ارتباط در بستر وی‌وی به‌رایگان صورت می‌گیرد و گام‌های بعدی بین مربی و ورزشکار، هماهنگ خواهد شد.

وی وی در حال حاضر ورزش‌های فیتنس و تناسب اندام، فوتبال، تنیس، یوگا و … را در تهران و دیگر شهرهای ایران پوشش می‌دهد. به گفته تیم سازنده این پلتفرم، ارتباط مربی و ورزشکار از قدم‌های اولیه خواهد بود و در آینده قابلیت‌های بیشتری جهت رفع نیازهای ورزشی کاربران اضافه خواهد شد.