هواوی از راه‌اندازی جشنواره خدمات پس از فروش رایگان تا نوروز ۱۴۰۰ خبر داد

هواوی از راه‌اندازی جشنواره خدمات پس از فروش رایگان تا نوروز ۱۴۰۰ خبر داد

خدمات پس از فروش یکی از ویژگی‌های مهم محصولات دیجیتال و الکترونیک است که برای بسیاری به‌عنوان یک معیار انتخاب در خرید کالا محسوب می‌شود. اطلاع از این نکته مهم که پس از خریدن محصول از پشیبانی شرکت سازنده بهره‌مند هستید، برای بسیاری حائز اهمیت است.

در آستانه سال جدید، هواوی اقدام به برپایی جشنواره خدمات پس از فروش رایگان کرده است. این طرح هر پنج‌شنبه برگزار می‌شود و تا عید نوروز ادامه خواهد داشت. در این جشنواره خدمات زیر به کاربران ارائه خواهد شد.

  • تخفیف قیمت قطعات تا سقف ۵۰ درصد
  • خدمات سخت‌افزاری بدون اجرت
  • خدمات نرم‌افزاری رایگان شامل به‌روزرسانی سیستم عامل، نصب برنامه، ایجاد شناسه هواوی و …
  • خدمات ضد عفونی و پاکسازی رایگان
  • ارائه محافظ صفحه‌نمایش رایگان (به تعداد محدود)

برای دریافت مزایای ویژه این طرح می‌توانید به فروشگاه‌ها و مراکز خدمات پس از فروش هواوی در سراسر کشور مراجعه کنید. برای اطلاع از نزدیک‌ترین واحد ارائه‌دهنده این خدمات از صفحه مراکز خدمات رسمی هواوی بازدید کنید. در این صفحه امکان جست‌وجو براساس استان و شهر وجود دارد و مکان جغرافیایی مرکز روی نقشه به کاربران اطلاع داده می‌شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۰۰ تماس حاصل کنید.

جشنواره نوروزی هواوی

هواوی در کنار جشنواره خدمات پس از فروش، جشنواره نوروزی را نیز در دست برگزاری دارد و طی آن، هفت مرحله قرعه‌کشی  بین خریداران محصولات هواوی برگزار می‌کند. در این جشنواره ۱۱۲ جایزه نفیس از محصولات هواوی ارائه خواهد شد که بزرگ‌ترین آن‌ها، یک پکیج کامل از محصولات هواوی شامل ۵ دستگاه مختلف برای ۷ برنده خوش‌شانس خواهد بود.

جشنوازه نوروز ۱۴۰۰ هواوی

جشنواره خانواده هواوی تا عید نوروز ادامه پیدا خواهد کرد. علاقه‌مندان با خرید گوشی هوشمند، تبلت، لپ‌تاپ و ساعت هوشمند از هواوی می‌توانند در این جشنواره ثبت ‌نام کنند و هر محصول از هر دسته، یک امتیاز به شانس شرکت‌کنندگان اضافه می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط برگزاری این جشنواره و نحوه شرکت در آن می‌توانید به صفحه اختصاصی جشنواره نوروزی هواوی مراجعه کنید.

خدمات نرم‌افزاری رایگان را در سراسر ایران دریافت کنید

مدتی است «مراکز سرویس خدمات موبایلی هواوی» در بازارهای مهم کشور برپا شده که در واقع، یک بستر ارائه خدمات نرم‌افزاری و آموزشی برای مشتریان هواوی است که تمرکز اصلی خود را روی ارائه خدمات نرم‌افزاری به مشتریان قرار داده. این رودشوها در اکثر شهرهای بزرگ ایران و بیشتر در مراکز خرید و مکان‌های پربازدید در حال اجرا است.

هواوی موبایل سرویس

از جمله خدمات ارائه‌شده در این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد
  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هواوی (Huawei ID)
  • انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به جدید و آموزش آن
  • امکان کار و آشنایی نزدیک با محصولات هواوی
  • خدمات آموزشی و اطلاع‌رسانی دیگر