نسخه‌ جدید اپلیکیشن نوبیتکس منتشر شد

نسخه‌ جدید اپلیکیشن نوبیتکس منتشر شد

نوبیتکس یکی از صرافی‌های شناخته‌شده در حوزه‌ی رمزارزها است که طی روزهای گذشته نسخه‌ی جدید اپلیکیشن خود را با افزودن امکانات مختلف منتشر کرد. امیرحسین راد، مدیرعامل نوبیتکس، با اشاره به این موضوع گفت:

از جمله ویژگی‌های نسخه‌ی جدید اپلیکیشن نوبیتکس باید به اضافه شدن ویجت قیمت‌های بازار، اضافه شدن قیمت‌های جهانی به همراه چارت، امکان انتخاب بازار‌های منتخب، بهینه‌سازی و رفع مشکلات نرم‌افزاری اشاره کرد.

وی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نوبیتکس را امنیت معاملاتی که در آن انجام می‌شود عنوان کرد و افزود: «امنیت مهم‌ترین دغدغه‌ی خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و از این‌رو باید بالاترین استانداردهای امنیتی روز دنیا برای حفاظت از دارایی‌های معامله‌گران به کار گرفته شود.»

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط راد، تمامی کاربران نوبیتکس قبل از آغاز استفاده از این پلتفرم احراز هویت می‌شوند. نوبیتکس به منظور رعایت هرچه بهتر ملاحظات امنیتی، رمزارزها را در حافظه‌های سرد ذخیره می‌کند؛ یعنی دارایی‌های رمزارز در اختیار نوبیتکس در فضای اینترنت ذخیره نمی‌شوند و از این‌رو، امکان سرقت یا حمله به آن‌‌ها وجود ندارد.

نوبیتکس، شرکتی دانش‌بنیان است که از سال ۱۳۹۶ فعالیت در حوزه‌ی رمزارزها را آغاز کرده و بنا بر آمار ارائه‌شده توسط این صرافی آنلاین، بیش از یک میلیون نفر کاربر نوبیتکس هستند.