مسئولان کیش از آغاز فعالیت تپسی در این جزیره ممانعت می‌کنند

مسئولان کیش از آغاز فعالیت تپسی در این جزیره ممانعت می‌کنند

پیگیری‌های متعدد تپسی برای آغاز فعالیت در کیش، بدون ارائه‌ی دلیلی از سوی مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش بی‌پاسخ مانده است. روز گذشته، هم‌بنیانگذار تپسی با انتشار توییتی اعلام کرد: «تا امروز برای فعالیت در شهرها، موانع مختلفی را پشت سر گذاشته‌ایم؛ اما این بار، از همان ابتدا راهمان را سد می‌کنند. این در حالی است که ما اولین تاکسی اینترنتی کیش نیستیم.»

به گزارش روابط عمومی تپسی، این شرکت طی ماه‌های گذشته در مذاکره با سازمان منطقه آزاد کیش درخواست فعالیت در این جزیره را مطرح کرده و جلسات و مکاتبات متعددی در این مورد داشته است. اما مسئولان منطقه‌ی آزاد کیش هیچ پاسخی به شرکت تپسی نداده و راه را برای ورود این شرکت تاکسی اینترنتی به کیش باز نکرده‌اند. معاون عملیات تپسی می‌گوید مذاکرات شرکت به‌صورت مستقیم و همچنین با همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با برخی مدیران شورای عالی مناطق آزاد و سازمان منطقه آزاد کیش انجام شده؛ اما تا‌کنون بی‌نتیجه مانده است.

به ‌گفته‌ی هومن دمیرچی، نبود پاسخگویی و ارائه‌ نشدن دلایل شفاف برای ممانعت از فعالیت تپسی در کیش، باعث انتقاد مدیران این شرکت از مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش شده است.