دانلود اپلیکیشن پیندو دیجی‌کالا از فروشگاه‌های اپلیکیشن ممکن شد

دانلود اپلیکیشن پیندو دیجی‌کالا از فروشگاه‌های اپلیکیشن ممکن شد

پیندو پلتفرم ثبت آگهی آنلاین خریدوفروش و ارائه‌ی خدمات، یکی از زیرمجموعه‌های گروه دیجی‌کالا، فعالیتش را در روزهای پایانی اسفند ۱۳۹۹ آغاز کرد. اکنون، تمامی کاربران اندروید و iOS این پلتفرم را ازطریق اپ‌استورهای مختلف می‌توانند دانلود کنند.

به‌گفته‌ی دیجی‌کالا، کاربران این پلتفرم از امکان مقایسه‌ی کالای نو و دست‌دوم و چسباندن آگهی‌شان به چهارمیلیون تنوع کالایی در دیجی‌کالا برخوردار هستند. درواقع آگهی کاربران علاوه‌بر پیندو، در دیجی‌کالا نیز به‌نمایش درمی‌آید و در‌دسترس چهل‌میلیون بازدید‌کننده‌ی ماهانه‌ی دیجی‌کالا هم قرار می‌گیرد. بدین‌ترتیب، بازدیدکنندگان می‌توانند در‌کنار کالاهای نو، آگهی کاربران را نیز برای همان کالا مدنظر قرار دهند و چه‌بسا تصمیم بگیرند با قیمت مناسب‌تری خرید کنند.

به‌علاوه، کاربران پیندو به‌دلیل چسباندن آگهی به کالاهای دیجی‌کالا، دیگر به وارد‌کردن اطلاعات و مشخصات نیاز ندارند. مزیت دیگر این پلتفرم امکان دسترسی به مشخصات محصول و مشاهده و بررسی دیدگاه‌های کاربران درباره‌ی آن محصول در دیجی‌کالا است.

البته در پیندو ارائه‌دهندگان خدمات متنوع نیز می‌توانند خدماتشان را با‌توجه‌به گروه‌های کالایی دیجی‌کالا معرفی کنند و به‌فروش بگذارند. این قابلیت بازه‌ی گسترده‌ای از ارائه‌ی خدمات خیاطی در دسته‌ی مُد و پوشاک یا تعمیر موبایل در دسته کالاهای الکترونیک را شامل می‌شود.

دیجی‌کالا می‌گوید هدف اصلی پیندو بهبود تجربه‌ی کاربران پلتفرم مارکت‌پلیس دیجی‌کالا، دسترسی به قیمت‌های بهتر برای مشتریان و امکان فروش کالاهای مرجوعی برای فروشندگان به‌عنوان کالای دست‌دوم و فراهم‌کردن بستری جدید برای رفع نیاز مشتریان و فروشندگان برای خرید‌و‌فروش کالاها و خدماتشان است. در این مرحله، تمام امکانات اپلیکیشن پیندو رایگان است و تمامی کاربران اندروید و iOS می‌توانند برنامه را از وب‌سایت این پلتفرم یا استورهای مختلف دریافت کنند.