حرکت اول در استارتاپ نبض سرمایه‌گذاری کرد

حرکت اول در استارتاپ نبض سرمایه‌گذاری کرد

شرکت حرکت اول، هلدینگ سرمایه‌گذاری جسورانه گروه همراه اول، سال ۱۳۹۷ تأسیس شده و تاکنون، بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در کسب‌و‌کارهای مرحله میانی و بالاتر سرمایه‌گذاری کرده است. این شرکت در امتداد توجه ویژه به حوزه سلامت الکترونیک، حال در استارتاپ نبض سرمایه‌گذاری کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی حرکت اول، اولین سرمایه‌گذاری شرکت در حوزه سلامت الکترونیک اردیبهشت سال جاری انجام شد. سال ۱۳۹۵، چهار فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و علم‌و‌صنعت نبض را پایه‌گذاری کردند. این استارتاپ ابتدا در زمینه ساخت تجهیزات توان‌بخشی فعالیت می‌کرد؛ اما در مرداد ۱۳۹۶ تغییر مسیر داد و در زمینه طراحی و ساخت ابزارها و گجت‌های هوشمند حوزه سلامت شروع به فعالیت کرد.

گفتنی است استارتاپ نبض موفق شده است مقام اول حوزه سلامت را در چهارمین گنگره بین‌المللی سلامت کشورهای اسلامی کسب کند. آرمین کریمی، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار نبض، به اهمیت آغاز این همکاری استراتژیک اشاره کرد و گفت:

نبض پیشنهادهای زیادی از صندوق‌های سرمایه خطرپذیر و شرکت‌های سرمایه‌گذار دریافت کرده است؛ اما رویکرد تیم جوان و حرفه‌ای حرکت اول برای نبض می‌تواند معنای واقعی پول هوشمند (Smart Money) باشد.

جزئیات دقیق‌تر این سرمایه‌گذاری متعاقبا در نشست خبری اعلام خواهد شد.