اسنپ قابلیت تسویه‌‌حساب در لحظه را برای رانندگانش فعال کرد

اسنپ قابلیت تسویه‌‌حساب در لحظه را برای رانندگانش فعال کرد

یکی از دغدغه‌های رانندگان تاکسی‌های اینترنتی همواره این است که اگر هزینه سفر ازطریق اپلیکیشن به آن‌ها پرداخت شود، دیر به حساب آن‌ها واریز می‌شود. حالا اسنپ برای حل این مشکل امکان تسویه‌حساب در لحظه را نیز راه‌اندازی کرد. به‌گزارش روابط‌عمومی اسنپ، این شرکت پیش‌تر هم روزانه با کاربران راننده‌اش تسویه‌حساب می‌کرد؛ اما در امکان جدید، درآمد رانندگان‌ در کمتر از پنج دقیقه به حسابشان واریز می‌شود.

اسنپ می‌گوید اغلب مسافران هنگام استفاده از تاکسی‌های اینترنتی ترجیح می‌دهند هزینه‌ی سفرشان را آنلاین پرداخت کنند؛ اما گاهی کاربران راننده درخواست پرداخت نقدی یا کارت‌به‌کارت را مطرح می‌کنند. حال‌آنکه این روزها بیشتر ما پول نقد همراه نداریم و اگر هم داشته باشیم، یا پول خُرد نیست یا به‌علت شیوع کرونا ترجیح می‌دهیم دست‌هایمان کمتر با اسکناس تماس داشته باشد. 

به‌علاوه، اسنپ همواره به مسافران توصیه می‌کند از پرداخت کارت‌به‌کارت خودداری کنند؛ زیرا اگر مشکلی در این فرایند به‌وجود آید، این شرکت امکان پیگیری موضوع را نخواهد داشت. حال با اضافه‌شدن امکان تسویه در لحظه، هم مسافر امکان پیگیری مشکلات مربوط به پرداخت را دارد و هم راننده می‌تواند حسابش را در لحظه تسویه کند.

آشنایی با قابلیت تسویه در لحظه

کاربر راننده می‌تواند از میان دو گزینه «تسویه در لحظه» یا «تسویه روزانه» یکی را انتخاب کند. اگر تسویه روزانه را انتخاب کند، مانند گذشته حسابش روزانه تسویه می‌شود؛ اما در‌صورت انتخاب تسویه در لحظه، تا سه نوبت در روز می‌تواند درخواست تسویه‌حساب دهد و در کمتر از چند دقیقه، مبلغ به حساب بانکی‌اش واریز می‌شود.

درحال‌حاضر، هفت بانک ملی، ملت، سپه، سامان، صادرات، پاسارگاد و شهر از تسویه‌حساب در لحظه‌ی اسنپ پشتیبانی می‌کنند و به‌زودی به تعداد این بانک‌ها افزوده خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی تسویه‌حساب در لحظه‌ی اسنپ به اینجا مراجعه کنید.