آغاز ثبت‌نام دوره کارآموزی در همراه اول

آغاز ثبت‌نام دوره کارآموزی در همراه اول

همراه اول با انتشار فراخوانی، از آغاز ثبت‌نام دوره دوم کارآموزی خود برای بیش از ۱۰۰ موقعیت خبر داد. به‌گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، ثبت‌نام از دوم مرداد آغاز شده است و تا هشت مرداد سال‌ جاری ادامه می‌یابد. این دوره چهار ماه به‌طول می‌انجامد و هدف آن افزایش تجربه کاری در دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار است.

همراه اول به‌منظور شناسایی و توانمندسازی و جذب نیروی انسانی مستعد به‌صورت مستمر کارآموز جذب می‌کند. دوره‌های کارآموز آکادمی همراه اول، سالانه در چهار نوبت برگزار می‌شود. در  این دوره، مهارت‌اندوزی در حوزه‌های تخصصی در مجموعه همراه اول درکنار مهارت‌های نرم در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی انجام می‌گیرد. در انتهای دوره نیز، کارآموزان گواهی معتبر حضور در دوره را دریافت می‌کنند و زمینه جذب آن‌ها میسر خواهد شد.

در دومین دوره کارآموزی همراه اول، جذب در بیش از ۱۰۰ موقعیت در رشته‌های مهندسی برق و الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، صنایع، مدیریت، مالی و حسابداری، حقوق، گرافیک و سایر رشته‌ها و تخصص‌های مرتبط انجام می‌شود. 

در دوره پیشین کارآموزی همراه اول، حدود ۴۰۰۰ نفر متقاضی شرکت کردند و پس از بررسی رزومه‌ها و شناسایی افراد مستعد ازطریق آزمون و مصاحبه، ۴۰ نفر وارد اداره‌ها و بخش‌های مختلف همراه اول شدند و هم‌اکنون در حال گذراندن دوره چهار ماهه خود هستند. متقاضیان شرکت در این دوره باید اطلاعات اولیه خود را در سایت آکادمی همراه به نشانی www.hamrah.academy وارد و در سایت ثبت‌نام کنند.