پیش ثبت‌نام الکامپ بیست‌وششم به تأخیر افتاد

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور (نصر) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد پیش ثبت‌نام بیست‌وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک به‌علت شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است. پیش ثبت‌نام الکامپ ۲۶ قرار بود از ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ ادامه داشته باشد. کمیته‌ی اجرایی برگزاری الکامپ همچنین اعلام کرد بعد از بهبود شرایط، تاریخ‌های جدید پیش ثبت‌نام الکامپ اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مقاله‌ی مرتبط:

طبق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، قرار بود بیست‌وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۲۰) با مدیریت این سازمان از ۲۴ تا ۲۷ تیر ۱۳۹۹ و با شعار #آینده‌_بهتر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود. باتوجه به شرایط پیش آمده و به تعویق افتادن پیش ثبت‌نام الکامپ ۲۶ امکان تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه نیز وجود دارد.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور و فرصتی برای ارائه‌ی دستاوردها در عرصه‌ی طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر، مخابرات و اقتصاد دیجیتال است. ذی‌نفعان توسعه‌وتحول اقتصاد دیجیتال در بخش‌های خصوصی و دولتی سالانه با شرکت در نمایشگاه الکامپ فرصت‌های بازار را برای محصولات و خدمات خود شناسایی می‌کنند. همچنین تلاش‌های یک سال خود را درمعرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور کمک کنند.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.