هزینه اینترنت ثابت احتمالا ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

هزینه اینترنت ثابت احتمالا ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

از سه روز پیش، برخی کاربران در فضای مجازی اعلام کردند که سرویس اینترنت ثابت آن‌ها با افزایش قیمت مواجه شده است. اکثر این کاربران شرکت شاتل را خطاب قرار دادند و مدعی افزایش چندبرابری قیمت بودند.

سرویس‌های اینترنت شاتل در دو طرح نقره‌ای و برنزی ارائه می‌شدند که امروز، جدول قیمت‌های طرح نقره‌ای از وب‌سایت شاتل حذف شده است. درادامه، جدول قیمتی جدید و قدیمی طرح نقره‌ای را مشاهده می‌کنید. در یک نمونه، سرویس ۱۶ مگ ۳۶۰ گیگابایت که قیمتش ۱۰۰ هزار تومان بود، اکنون ۱۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

جدول قیمتی طرح نقره ای اینترنت شاتل پس از افزایش قیمت

جدول قیمتی طرح نقره‌ای شاتل پس از تغییر قیمت‌ها

جدول قیمتی طرح نقره ای اینترنت شاتل پیش از افزایش قیمت

جدول قیمتی طرح نقره‌ای شاتل پیش از تغییر قیمت‌ها

ناگفته نماند طرح نقره‌ای از سیستم حذف نشده و مشترکان شاتل می‌توانند بسته‌های اینترنت ثابت را با پرداخت هزینه‌ی جدید فعال کنند. شرکت شاتل و سازمان تنظیم مقررات در پاسخ به پرسش زومیت درباره‌ی افزایش قیمت‌ها اظهار بی‌اطلاعی کردند. بااین‌حال، گفت‌وگوی زومیت با کارشناس پشتیبان تلفنی شرکت شاتل حاکی از آن بود که رگولاتوری مجوز افزایش ۳۰ درصدی قیمت اینترنت ثابت را برای تمام شرکت‌ها صادر کرده است. باتوجه‌به افزایش قیمت سرویس نقره‌ای شاتل و بررسی زومیت، به‌نظر می‌رسد هزینه‌‌ی اینترنت ثابت به‌صورت چراغ‌خاموش افزایش یافته است.

شما کاربران زومیت هم با افزایش قیمت در سرویس اینترنت ثابت خود مواجه شده‌اید؟ درصورت پاسخ مثبت، آیا از شرکتی جز شاتل خدمات دریافت می‌کنید؟ پاسخ خود را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران زومیت در میان بگذارید.