شاتل موبایل طرح اینترنت ویژه دانش آموزان را معرفی کرد

شاتل موبایل طرح اینترنت ویژه دانش آموزان را معرفی کرد

شاتل‌موبایل طرح اینترنت ویژه‌ی دانش‌‌آموز را راه‌اندازی کرده است. با فعال کردن این طرح، دانش‌آموزان در استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، تنها به سامانه‌های آموزشی بر اساس فهرست اعلامی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دسترسی خواهند داشت. همچنین با غیرفعال کردن این طرح، دسترسی به اینترنت به حالت عادی باز خواهد گشت.

مشترکین شاتل موبایل برای فعال کردن این طرح، کافی است کد دستوری #۱*۳*۴*۱* را از سیم‌کارت خود شماره‌گیری کنند. همچنین برای غیرفعال کردن طرح و استفاده از اینترنت به‌طور عادی، کد دستوری #*۲*۳*۴*۱* از سوی این اپراتور معرفی شده است.

گفتنی است شاتل موبایل پیش از این، استفاده از سامانه آموزشی «شاد» را بدون محدودیت و برای کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های خود رایگان کرده است و بر این اساس، با استفاده از اینترنت شاتل موبایل، فعالیت در این سامانه هیچ هزینه‌ای برای دانش‌آموزان و معلمان نخواهد داشت.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش ۳G و ۴G در سراسر کشور است که برای نخستین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» استفاده کرده است. با استفاده از این فناوری، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، به طور خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت shatelmobile.ir مراجعه کنند یا ازطریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.