رویداد آنلاین رونمایی از معماری رابط کاربری جدید همکاران سیستم

رویداد آنلاین رونمایی از معماری رابط کاربری جدید همکاران سیستم

تکنولوژی‌های توسعه نرم‌افزار با سرعت بالایی در حال تغییر و بهبود هستند. همراهی هوشمندانه با این تغییرات و استفاده بهینه از آن‌ها در مسیر تولید محصولات نرم‌افزاری، همواره مورد توجه شرکت‌های پیشرو است.

مقاله‌های مرتبط:

مجموعه توسعه محصول شرکت همکاران سیستم که تولید نرم‌افزارهای سازمانی این شرکت را بر عهده دارد، در یک سال گذشته تلاش کرده است رابط کاربری محصولات را با معماری Micro Frontends و مبتنی بر آخرین تکنولوژی‌ها پیاده‌سازی کند. این معماری امکانی فراهم می‌کند که ماژول‌های ارائه‌شده توسط تیم‌های توسعه نرم‌افزار در عین استقلال، به‌شکل یکپارچه عمل کنند و درحالی‌که با هم تعامل استاندارد برقرار می‌کنند، یکدیگر را گسترش بدهند.

رونمایی از این معماری روز پنج‌شنبه ۹ بهمن به شکل آنلاین انجام می‌شود. ارائه‌دهندگان این رویداد، تیمی از معماران نرم‌افزار و برنامه‌نویسان ارشد همکاران سیستم هستند و درباره‌ی سرفصل‌های زیر صحبت می‌کنند:

  • دغدغه‌های معماری در اپلیکیشن‌هایی با مقیاس بزرگ
  • معماری رابط کاربری جدید همکاران سیستم
  • به‌کارگیری انگولار در Micro Frontends
  • تجربه کاربری و دیزاین سیستم
  • تست خودکار در اکوسیستم جدید

از برنامه‌نویسان علاقه‌مند به آشنایی با به‌روزترین مباحث دنیای برنامه‌نویسی دعوت می‌کنیم در این رویداد همراه ما باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌ نام، کلیک کنید یا به وب‌سایت همکاران سیستم سر بزنید.