تپ‌سی به سفیران مبتلا به ویروس کرونا، تسهیلات پرداخت می‌کند

تپ‌سی به سفیران مبتلا به ویروس کرونا، تسهیلات پرداخت می‌کند

تپ‌سی اعلام کرده برای کمک به سفیرانی که به ویروس کرونا مبتلا شده و توانایی کسب درآمد از طریق تپ‌سی را از دست داده‌اند، کمک هزینه پرداخت می‌کند. مبلغ این تسهیلات، دو میلیون تومان است و سفیرانی که در هفته‌های اخیر، به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، می‌توانند برای دریافت آن ثبت نام کرده و یکی از اعضای خانواده آن‌ها برای دریافت مراجعه کنند.

این تسهیلات ویژه سفیران تمام وقت و فعال تپسی است که در ۶ ماه گذشته در این شرکت فعالیت داشته‌اند.هومن دمیرچی، مدیر عملیات تپسی، این اقدام را در راستای حمایت از سفیرانی عنوان کرد که در شرایط فعلی و باتوجه به خطرات احتمالی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در حال فعالیت هستند.

دمیرچی گفت:

این روزها سفیران تپسی در کنار سایر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و وسایل حمل‌و‌نقل عمومی، نقش مهمی در ترددهای ضروری شهروندان دارند و باید از همه کسانی که با وجود خطراتی که سلامتی‌شان را تهدید می‌کند در حال خدمت‌رسانی و از خود گذشتگی هستند سپاسگزار باشیم.

دمیرچی به این نکته اشاره کرده که تپ‌سی با اقداتی نظیر توزیع اقلام ضدعفونی و همچنین آموزش به سفیران و مسافران سعی کرده تا مراقبت‌های مورد نیاز برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا را انجام دهد. 

بنابر اطلاعات ارائه شده توسط تپ‌سی و همچنین شواهد روشن موجود در سطح شهر می‌توان گفت که با شیوع ویروس کرونا، در خواست سفر با تاکسی‌های آنلاین به دلیل ضرورت اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌شدت کاهش یافته و رانندگان فعال در این تاکسی‌ها بخشی از درآمد خود را از دست داده‌اند.