بیمه تکمیلی فناورانه به استارتاپ‌ها و فریلنسرها اختصاص داده می‌شود

بیمه تکمیلی فناورانه به استارتاپ‌ها و فریلنسرها اختصاص داده می‌شود

شبکه فناوری و نوآوری ایران (تینِت)، از نهادهای وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قصد دارد بخشی از مشکلات بیمه‌ای را برای استارتاپ‌ها و آزادکارها حل کند. تینت در همین راستا، ثبت‌نام ششمین دوره‌ی طرح ارائه‌ی خدمت بیمه تکمیلی فناورانه را به‌زودی آغاز خواهد کرد.

شرکت‌های عضو شبکه فناوری و نوآوری ایران، فعالین فناور و استارتاپ‌های عضو پارک‌های علم و فناوری، مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و دیگر اجزای شناخته‌شده‌ی زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان کشور می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند. شرکت‌ها با ثبت‌نام در طرح جدید شبکه فناوری و نوآوری ایران به عضویت شبکه درآمده و قادر خواهند بود تا از خدمات دیگر این شبکه نیز برخوردار شوند.

فعالین فناور آزادکار یا فریلنسر، نخستین‌بار است که در این طرح شرکت داده می‌شوند و براین اساس قادر خواهندبود تا با بیمه‌های پایه‌ی مختلف از خدمات بیمه تکمیلی فناورانه بهره‌مند شوند.

افراد خانواده نیز می‌توانند تحت پوشش این بیمه دربیایند و هزینه‌های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه‌های پاراکلینیکی و دندانپزشکی تحت پوشش بیمه درمانی فناورانه خواهند بود.

مهلت ثبت‌نام تا انتهای همین ماه است و متقاضیان و علاقه‌مندان با مراجعه به آدرس https://tinet.ir اطلاعات دقیق‌تر دریافت بیمه تکمیلی فناوارانه را مشاهده کنند.