ایرانسل نمایشگاه تراکنش ایران را ازطریق تلویزیون اینترنتی لنز پوشش می‌دهد

ایرانسل نمایشگاه تراکنش ایران را ازطریق تلویزیون اینترنتی لنز پوشش می‌دهد

ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران (ITE)، از رویدادهای مهم فناوری‌های مالی کشور با محوریت اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال، به‌صورت حضوری و مجازی در حال برگزاری است. ایرانسل نیز برای ایفای نقش خود در اکوسیستم جدید صنعت بانکداری در این رویداد حضور دارد تا همراهی خود را با ارائه‌ی راهکار شبکه امن همراه و دیگر راهکارهای سازمانی نشان دهد و ارائه‌دهندگان خدمات مالی را در حرکت به‌سوی تحول دیجیتال یاری کند.

به‌گزارش روابط‌‌عمومی ایرانسل، نمایشگاه تراکنش ایران با حضور مدیران ارشد شبکه بانکی و اقتصادی کشور برگزار شده است و تأثیر فناوری‌های دیجیتال در صنعت مالی و ظهور مدل‌های جدید کسب‌و‌کار را بررسی می‌کند. با ورود به انقلاب صنعتی چهارم و گسترش فناوری‌های دیجیتال، اکوسیستم اقتصادی به‌سرعت در حال تغییر و دگرگونی است. به‌دنبال این تغییرات، حوزه‌های بانکی و مالی نیز تحت‌تأثیر فناوری‌های نوین قرار گرفته‌ است و اکوسیستم مالی سنتی، با ظهور بازیگران جدید مانند اپراتورهای تلفن همراه، شرکت‌های فین‌تک و شبکه‌‌های دیجیتالی پرداخت، در حال گذار به اکوسیستم دیجیتال هستند. در‌عین‌حال، با ظهور مدل‌های کسب‌وکار جدید در این حوزه، جریان‌های درآمدی تازه‌ای برای ارائه‌کنندگان خدمات مالی ایجاد شده که با رشد این اکوسیستم، به‌مرور بحث «تحول دیجیتال» تحقق پیدا خواهد کرد.

حال ایرانسل نیز این رویداد را ازطریق پلتفرم «لنز» زنده پوشش می‌دهد. همچنین، با ارائه‌ی اینترنت و پلتفرم داناپلاس حمایت دیجیتال از این رویداد را برعهده دارد. در همین زمینه، ایرانسل از علاقه‌مندان دعوت می‌کند رویدادهای این نمایشگاه را به‌صورت مجازی از پلتفرم لنز مشاهده کنند. نمایشگاه تراکنش ایران ۲۳ و ۲۴ دی ماه از ساعت ۸ تا ۱۸ برگزار می‌شود.