ابرآروان به ۳۰۰ استارتاپ خدمات رایگان ارائه می‌کند

ابرآروان در تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فناوری اطلاعات به امضا رسیده، متعهد شده تا در دوره‌ی ۶ ماهه، خدمات رایگان و تخفیف‌داری را به ۳۰۰ استارتاپ ارائه کند. براساس اطلاعات ارائه شده، ابرآروان به ۳۰۰ استارتاپ ازطریق سامانه‌ی موسوم به ایران‌ نوآفرین و پس از تأیید سازمان فناوری اطلاعات، خدمات ارائه خواهد داد.

این خدمات شامل دو دوره‌ی ۶ ماهه می‌شود که دوره‌ی اول شامل ارائه‌ی رایگان خدمات شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN) و امنیت ابری به‌رایگان تا سقف ۱۲۰ میلیون ریال برای هر متقاضی است. همچنین در دوره‌ی ۶ ماهه‌ی دوم، این استارتاپ‌ها می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی تا سقف ۸۰ میلیون ریال استفاده کنند. 

ابرآروان همچنین اعلام کرده که درصدد است تا رویداد-مسابقه‌ی ابربازی را برای حمایت از تولید و عرضه‌ی ایده‌های نو در محصولات ابری و استفاده از آن برای ایجاد فرصت آموزشی برابر در حوزه‌ی آی‌تی برای نوجوانان اشاره کرد. 

درکنار تفاهم‌نامه ارایه‌ی خدمات در طرح «ایران نوین»، ابر آروان با ۹ شتاب‌دهنده شامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فضای کار اشتراکی باکس، پارادایس هاب، تریگ آپ، خانه نوآوری، دیموند، فینوا ، تیوان و امید تفاهم‌نامه‌ی همکاری دارد که براساس آن، استارتاپ‌های معرفی شده از این شتاب‌دهنده‌ها می‌توانند به‌مدت ۶ماه از محصولات شبکه‌ی توزیع محتوا و امنیت ابری آروان به رایگان بهره‌مند می‌شوند.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.